• گروه ساختمانی پایون
    گروه ساختمانی پایون
    PAYON RETROFITTING COMPANY

معرفي شرکت

شرکت مقاوم سازان پایون شرکتی ساختمانی است که به صورت تخصصی در زمینه طراحی و اجرای مقاوم سازی و ترمیم سازه ها در برابر زلزله، افزایش بار، تغییر کاربری، شرایط مخرب آب و هوایی، خوردگی، حملات تروریستی و دیگر مشکلات سازه ای فعال می باشد. این شرکت درسال 1384 توسط مهندسین متخصص و مجرب تأسیس شده و از آن زمان همواره با تحقیق و توسعه، ارتقاء دانش، آموزش پرسنل و تکمیل ماشین آلات و تجهیزات، به دنبال پاسخگویی به نیاز مشتریان خود با بالاترین کیفیت بوده است. ارائه راه حل های منحصر به فرد درموارد پیچیده و همچنین بهینه از لحاظ اقتصادی و زمانی از خصوصیات بارز این شرکت می باشد. از سوابق این شرکت میتوان به اجرای بیش از 150 پروژه در زمینه ساختمان، سازه های صنعتی و زیرساخت ها همچون بیمارستان، پالایشگاه، پل، مدارس، دانشگاه، سازه های دریایی و غیره اشاره نمود. پایون همچنین به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه خدمات ژئوتکنیکي شامل پایدارسازی گود، تثبیت خاک و اجرای میکروپایل مطرح می باشد. این شرکت همچنین به صورت فوق تخصصی در زمینه شاقـول نمودن ساختمانهایي که دچار نشست نامتقارن شده اند، شناخته شده است. یکی از سیاستهای ما در شرکت پایون، خلق روش های نوین در صنعت ساختمان و پیروی از روش های مدرن تحویل پروژه می باشد. تلاشهای فوق به ابداع روشهایی منحصر به فرد در این صنعت منجر شده و همین موضوع اساس رشد سریع این شرکت و تبدیل آن از یک پیمانکار کوچک به شرکتی شناخته شده در سطح بين الملل مي باشد.

 طی چند سال اخیر افزايش رقابت و انگيزه پیشرفت، بسیاری از سازمانها را بر آن داشته كه فعاليت‌هاي خود را بر توليدات اساسي و توانمنديهاي محوري متمركز كنندكه اين امر مستلزم سرمايه‌گذاري در تحقيقات و ايجاد نوآوري‌هاي تكنولوژيك مي ‌باشد. باتوجه به محدوده گسترده فعالیتهای شرکت مقاوم سازان پایون، سیاست کلان شرکت به ترتیبی طرح ریزی شده که از بدو تاسیس شرکت، فعالیتهای تحقیق و توسعه بصورت کاملاً مجزا و موازی با دیگرفعالیتهای شرکت سازماندهی و مدیریت شود. تحقیقات عددی وآزمایشگاهی بر روی روشهای نوین مقاوم سازی ساختمانها خصوصاً توسط الیاف کامپوزیت یکی از شاخه های فعالیت این بخش از شرکت می باشد. همچنین تحقیقات در زمینه آزمایشهای غیرمخرب و ارائه روش و تجهیزات ویژه در خصوص تعیین مشخصات مکانیکی مصالح ساختمانی همچون بتن و فولاد از دیگر پروژه هایی است که در دستورکار این بخش قرار دارد. حمایت از فعالیت‌های پژوهشی و پایان ‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا نیز با انگیزۀ توسعۀ شبکۀ دانشی همواره مورد توجه این شرکت بوده است. نتایج حاصل ازاین تحقیقات در قالب ده ها مقاله در ژورنالها و کنفرانسهای بین المللی به چاپ رسیده و منجر به دو مورد ثبت اختراع شده است.

رفتار ستونهای بتنی مربعی تقویت شده با الیاف کربن پیش تنیده

   

رفتار ستونهای بتنی مربعی تقویت شده با الیاف آرامید پیش تنیده

   

مقالات چاپ شده

توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی توضیحات سوابق اجرایی 

تماس با ما

اطلاعات تماس با ما

آدرس : تهران ، بلوار آفریقا ، خیابان ناهید غربی پلاک 12 طبقه 2 دوم شمالی

شماره تماس:+9821 22039083-5

 

فکس : +9821 22039082

 

info@payon-group.com

 

فرم تماس با ما